Jak pisać z dziewczyną

0
1869
Jak pisać z dziewczyną

Zastanawiasz się w jaki sposób pisać z nowo poznaną dziewczyną, aby skupić na sobie jej uwagę, a także w dalszej perspektywie spowodować, że się w tobie zauroczy? Nie jest to sprawa stosunkowo prosta, niemniej jednak jeśli będziesz stosował się do kilku ważnych zasad, to jest szansa, że znajdziesz swoją drugą połówkę. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że pisząc z dziewczyną nie możesz skupiać się tylko i wyłącznie na sobie, ale dużą część swojej uwagi poświęcić właśnie dziewczynie. Zatem spróbujmy odpowiedzieć na pytanie jak pisać z dziewczyną?

Jak pisać z dziewczyną?

Jak pisać z dziewczyną?Zatem jeśli chcesz, aby twoja korespondencja z dziewczyną przyniosła odpowiedni skutek, to musisz poświęcić tej osobie bardzo dużo miejsca. Musisz zaciekawić się przede wszystkim jej osobą, jej zainteresowaniami, marzeniami, a także jej codziennością. Jeśli piszesz z dziewczyną na portalu randkowym, to przede wszystkim warto abyś dokładnie prześwietlił jej profil. Znajdziesz tam mnóstwo informacji, które pozwolą ci odpowiednio nakierować rozmowę. Warto abyś zadawał jej pytania o to wszystko, co właśnie udostępniła na swoim profilu. Dzięki pytaniom będziesz mógł wyciągnąć od niej znacznie więcej informacji, które będą ci potrzebne do tego, aby lepiej ją zrozumieć.

Kiedy będziesz znał jej potrzeby i marzenia, będziesz już wiedział w jaki sposób możesz ją pozytywnie zaskoczyć. To bardzo ważne albowiem kobiety bardzo dużą wagę przykładają do niebanalności zachowań mężczyzn. Warto mieć to na uwadze.

Nie pisz za dużo o sobie!

Bardzo prostym błędem wielu chłopaków korespondujących z dziewczynami jest pisanie przede wszystkim o sobie. Niestety panowie często koncentrują się właśnie na swoich marzeniach, celach, swoim życiu i często szukają w dziewczynie osoby, której mogą się po prostu zwierzyć.

Niestety taka postawa mężczyzny jest dla kobiety wręcz odstraszająca. Kobiety z założenia unikają takich mężczyzn, więc wydaje się, że jeśli w ten sposób będziesz prowadził rozmowę, to do niczego nie dojdziesz.

Jeśli bowiem piszesz dziewczynie o swoich problemach, troskach i szukasz pocieszenia, to pokazujesz w zasadzie, że jesteś mężczyzną dość miękkim, potrzebującym troski i opieki. A nie tego szukają niestety kobiety. Jeśli natomiast przestaniesz pisać o sobie, a skupisz na dziewczynie, to pokażesz, że jesteś bardziej męski. Albowiem swoje problemy roztrząsasz sam ze sobą, nie zajmując tym innych osób. To jest postawa dość szlachetna i wydaje się, że kobieta może to docenić. Oczywiście mówimy tutaj o początkowej fazie rozwoju znajomości, kiedy jeszcze nawzajem się nie znamy. Albowiem pary, które mają już za sobą dość duży staż i znają się dość dobrze, to oczywiście rozmawiają o swoich problemach bez większych kłopotów.

Zatem jeśli zależy ci na rozwoju znajomości i nie chcesz dziewczyny zniechęcić na samym początku, to unikaj pisania o sobie. Oczywiście wyjątkiem będzie sytuacja kiedy dziewczyna sama żąda ci jakieś pytanie i będzie ciekawa kilku kwestii z twojego życia. Oczywiście warto abyś rzetelnie i szczerze na nie odpowiedział. Niemniej jednak warto unikać koncentrowania się na własnej osobie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here