Jak zrobić etui na telefon

0
1025
Jak zrobić etui na telefon

Produkcja dodatków do smartfonów stanowi niewątpliwie osobną, jakże prężną i rozwijającą się branżę. Gdy jedynie kupujemy telefon, prawdopodobnie natychmiast do niego dokupimy również multum różnorodnych akcesoriów, ażeby ułatwiały nam korzystanie z niego. Dystrybutor może co więcej zaoferować nam pełen zestaw dodatków, które będą w pełni kompatybilne naszym telefonem. Mogą to być słuchawki, urządzenie bluetooth, ładowarka ,czy futerał. Nie możemy przede wszystkim wyjść ze sklepu bez rewelacyjnego pokrowca na naszego smartfona, który będzie miał za zadanie go chronić przed zniszczeniem? Lecz czy etui na smartfony są naprawdę potrzebne? Czy jest opłacalne zainwestować w specjalną obudowę do naszego telefonu? Czy telefony komórkowe tak naprawdę koniecznie należy nosić w etui? Czy możemy je sporządzić własnoręcznie, a jeżeli tak, to jak uczynić etui na telefon?

Funkcje etui

Jak zrobić etui na telefonJak zrobić etui na telefon? Najbardziej cenną rolą jaką zdecydowanie pełni etui dedykowane do telefonu komórkowego jest to, że ochrania nasz telefon przed zniszczeniem. Jak wiadomo, bardzo łatwo jest wypuścić z rąk smartfona. Albo wyślizgują się nam z dłoni, bądź ktoś wpada na nas i nam je wytrąca . Bądź ot tak kładziemy telefon na powierzchni, z której łatwo może się on omsknąć. Wszyscy znamy to kilkusekundowe uczucie przerażenia, jakie odczuwamy, kiedy telefon leci nam na ziemię i otuchę, iż być może etui spełniło swoją rolę, aż po ulgę, którą odczuwamy, kiedy orientujemy się, iż nic właściwie się nie stało i telefon nadal działa.

Czy pokrowiec istotnie chroni nasz telefon w takich przypadkach?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Raz na jakiś czas telefon upadnie i dzięki etui nic mu się nie stanie. A co by się stało, gdybyśmy nie mieli pokrowca? Możliwe, że wówczas ekranu telefonu nie udałoby się już uratować. W innej sytuacji, etui pęknie i się zniszczy, niemniej jednak ochroni naszego smartfona przed takim losem. Obecnie pokrowce na telefon doskonale spełniają swoją rolę. Świetnie chronią ekran smartfona przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. I są stosunkowo tanie. Wymiana etui to bardzo niskie koszty w porównaniu z kosztami wymiany ekranu w telefonie.

Jak zrobić etui na telefon

Równie ważną zaletą futerałów na telefony komórkowe jest to, iż są one dość spersonalizowane. Bez tego designerskiego dodatku utkniemy w estetyce i kolorze telefonu w wersji fabrycznej. Aczkolwiek etui są dostępne na rzeczywiście każdy model telefonu, to jednak ich różnorodność jest ogromna. Obudowy zapewniają dostosowanie telefonu do naszych indywidualnych estetycznych wymagań a dzięki internetowym poradnikom możemy co więcej utworzyć etui według naszego projektu! Wystarczy, że poświęcimy na to nieco czasu i wykażemy się odpowiednimi umiejętnościami. W internecie znajdziemy mnóstwo ciekawych poradników, dzięki którym szybko dowiemy się w jaki sposób samodzielnie wykonać etui na telefon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here