Podnoszenie powiek

0
1244
Podnoszenie powiek

Nowoczesna medycyna estetyczna daje niewyobrażalne możliwości. Nie trzeba już żyć z defektami oraz dolegliwościami, które są uporczywe na co dzień. Teraz każdy ma szansę poprawić swój wygląd, a co za tym idzie znacząco podnieść poczucie własnej wartości. Jeśli komfortowo czujemy się w swoim ciele, prowadzimy bardziej efektywne życie i łatwiej pokonujemy wyzwania, które niesie los. Popularnym działaniem wśród klientów nowoczesnych klinik kosmetycznych jest zabieg podnoszenia powiek. Na czym polega i dla kogo jest przeznaczony?

Plastyka powiek – wskazania do zabiegu

Skóra znajdująca się na powiekach oczu jest bardzo cienka, wrażliwa i delikatna. Z czasem wiotczeje i traci witalność. Dlatego głównie w bardziej zaawansowanym wieku pacjentów wykonuje się lifting powiek, ale nie tylko. Także u młodszych osób może pojawić się problem opadających powiek. Czasem po prostu wynika to z indywidualnych uwarunkowań, mówimy wówczas, że „taką już ktoś ma urodę”. Innym razem opadanie powiek jest efektem chorób wyniszczających organizm lub bardzo forsownego trybu życia, i małej ilości snu. Osoby, które intensywnie się odchudzają lub doprowadzają do odwodnienia organizmu także mogą mieć kłopot z powiekami, które nieestetycznie opadają. Wada ta, nie tylko prezentuje się nieestetycznie w zwykłym wydaniu, ale także czasem uniemożliwia wykonanie pięknego makijażu oczu, co szczególnie dla kobiet lubiących o siebie zadbać ma ogromne znaczenie.

Jak wykonuje się lifting powiek

Zabieg podnoszenia powiek polega głównie na tym, by usunąć fałdy skóry zgromadzone na powiece, wygładzić jej powierzchnię i lekko unieść. Oko pokazuje się wówczas w całej okazałości. Skuteczną metodą korekcji powiek jest blefaroplastyka. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Nadaje się do korekcji dolnej i górnej powieki, w zależności od tego, z czym konkretnie dany pacjent ma problem. W naszej klinice wykonujemy fachowe zabiegi na powieki, dzięki którym każda osoba może cieszyć satysfakcjonującym wyglądem swojej twarzy. Doceniają to zwłaszcza pacjenci, dla których nienaganna aparycja jest ważna, ze względu na wykonywaną profesję, np. modelki, hostessy, osoby pracujące bezpośrednio z klientem. Zabieg jest zupełnie bezpieczny i polecany dla każdego, kto marzy o poprawie ogólnej estetyki swoich oczu.

Podnoszenie powiek przez specjalistów

Przemawiają za nami lata doświadczeń i wielu zadowolonych pacjentów. Plastyka powiek w naszym wykonaniu to prawdziwa maestria. Zdajemy sobie sprawę, jak wrażliwym narządem jest ludzkie oko, więc swoją pracę wykonujemy sumiennie i precyzyjnie, z dbałością o najwyższe dobro każdego klienta. Więcej informacji o proponowanych zabiegach można znaleźć na wrosinski.pl. Lifting powiek poprawia samopoczucie i sprawia, że spoglądanie w lustro staje się prawdziwą radością. Osoby, które do tej pory uskarżały się na to, że niezbyt dobrze wychodzą na zdjęciach, będą bardziej zadowolone z wykonywanych sesji, chętnie sięgając potem po rodzinny album z fotografiami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here