Zombie Army Trilogy

Zombie Army Trilogy

Zestaw dwóch pierwszych, odświeżonych odsłon serii Sniper Elite: Nazi Zombie Army, uzupełniony przez kolejną, trzecią kampanię.

 Zombie Army Trilogy to komplet dwóch pierwszych DLC z serii Sniper Elite: Zombie Army, wzbogacony o kolejną kampanię. Za produkcję tego produktu jak i innych odsłon odpowiada zespół Rebellion. Trylogia składa się z trzech oddzielnych kampanii składających się z 15 misji. Zadaniem graczy jest masakrowanie hord nieumarłych.

Rozgrywka opiera się głównie na zasadach z podstawowej wersji gry, oznacza to, że kolejny raz obserwujemy poczynania naszej postaci wprost zza jej pleców, a podczas walki używamy głównie karabinów wyborowych (ponieważ są one najskuteczniejsze) oraz zastawiamy różnorodnego rodzaju pułapki.

Twórcy kolejny raz pozostawili nam, jako graczom zarówno zabawę w pojedynkę jak i we współpracy ze znajomymi. Oprócz schematycznej kampanii przygotowano również tryb Hordy, w którym podobnie jak w podstawowej wersji gry w trybie „Seria Ofiar” gracze odpierają atak (jak sama nazwa wskazuje) hordy nieumarłych.

Data premiery gry przypada na 06 marca 2015r.

Źródło: YouTube