SX77: dla gamingowych maratończyków (i nie tylko)

SX77: dla gamingowych maratończyków (i nie tylko)

Gracze często nie doceniają faktu, że wygodne miejsce do siedzenia może wspomóc ich w rozgrywce równie skutecznie, co dobra klawiatura mechaniczna. Co ważniejsze, taki fotel to także ulga dla kręgosłupa. Mając to wszystko na uwadze, Genesis konsekwentnie poszerza ofertę foteli gamingowych, a po SX33 przyszedł czas na debiut SX77.   

 

IMG_0358-B IMG_0358-R IMG_0355-B IMG_0355-R

W przypadku foteli najważniejsza jest wygoda użytkowania. Oparcie i siedzisko SX77 są wyprofilowane i wypełnione miękką pianką o grubości kolejno 2,5 i 4 cm. Na fotelu znalazło się też miejsce dla dwóch poduszek: jednej pełniącej rolę zagłówka i drugiej, którą można ustawić na wybranej przez siebie wysokości i podeprzeć dowolny odcinek kręgosłupa. Dodatkowo przód SX77 pokryto nylonowym materiałem, a tył ekologiczną skórą w formie karbonu.

IMG_0395-BIMG_0395-R   IMG_0633   IMG_0362-RIMG_0362-B

Komfort niejedno ma imię

IMG_0370-BIMG_0370-R  IMG_0365-BIMG_0365-R

To, co dla jednej osoby będzie wygodnym rozwiązaniem, ktoś inny uzna za coś wręcz odwrotnego. Stąd wiele elementów w SX77 użytkownik może dostosować do własnych potrzeb, w tym wysokość siedziska i podpórek dla rąk. Same podpórki można dodatkowo odchylać w prawo lub lewo. Po bardzo ciężkiej rozgrywce gracz ma także możliwość odstresowania – wystarczy, że pochyli oparcie i postara się zrelaksować lub zamiast tego… pobuja się na fotelu.

Na długie sesje z grami

Wygoda i funkcjonalność zdałyby się na nic, gdyby fotel miał szybko ulec zniszczeniu. Dlatego szkielet SX77 wykonano z metalu, a konstrukcję wyposażono w podnośnik gazowy 4 klasy. Takie rozwiązania zwiększają możliwość obciążenia fotela do 150 kg. Wszystkie te usprawnienia mają powodować, że produkt Genesis wytrzyma wiele i będzie towarzyszyć graczowi w czasie licznych gamingowych maratonów.

 

Fotel SX77 kosztuje około 999 zł i występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: czerwonym i niebieskim.

 

Cechy produktu:

– Materiał: skóra ekologiczna, nylon

– Konstrukcja: metalowa rama

– Podnośnik gazowy: 4 klasy

– Regulacja wysokości siedziska (8-10 cm)

– Regulacja wysokości podpórek dla rąk

– Regulacja kąta nachylenia

– Tryb bujania

– Maksymalne obciążenie: 150 kg

– Kolor: czerwony lub niebieski

 

Więcej na : www.genesis-zone.com lub FB