Pierwsze wrażenia z gry Wiedźmin III: Gra nie zawodzi i zbiera świetne opinie!

Pierwsze wrażenia z gry Wiedźmin III: Gra nie zawodzi i zbiera świetne opinie!

Jeśli ktoś zastanawiał się nad tym czy Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie grą tak dobrą jak zapowiadali to twórcy, pierwsze recenzje branżowych mediów rozwiewają je. Wiedźmin 3 zbiera fenomenalne recenzje na całym świecie i po pierwszych screenach, czy też trailerach widać rewelacyjną pracę ekipy CD Projekt RED.

Wiedzimin 3

13 maja o godz. 16:00 skończyło się embargo na recenzje najnowszej produkcji ekipy CD Projekt RED. Dzięki temu poznaliśmy pierwsze werdykty największych mediów związanych z branżą elektronicznej rozrywki na świecie. Dziennikarze są zgodni – Wiedźmin 3 jest jedną z najlepszych gier dostępnych obecnie na rynku. Maksymalną notę 10/10 wystawił między innymi prestiżowy amerykański portal GameSpot. Według niego ekipa CD Projekt RED stworzyła jedną z najlepszych gier RPG w historii. Nie mniej entuzjastyczne są inne znane redakcje, między innymi serwisy IGN (ocena 9,3/10), czy też GameTrailers (9,8/10). Również w Polsce Wiedźmin 3 został doceniony. Maksymalne oceny wystawili redaktorzy serwisów EurogamerOnet, czy Interia.

Wiedzimin 3

Media chwalą przede wszystkim wielki i piękny otwarty świat, a także wciągającą historię i świetnie wykreowane postacie. Jako minusy wymienia się głównie mniejsze lub większe błędy (chociaż nie są one aż tak liczne jak chociażby w dwóch poprzednich częściach serii) oraz grafikę, która mimo iż bardzo dobra, prezentuje się wyraźnie słabiej, niż na przedpremierowych zwiastunach. Aktualnie średnia ocen na świecie oscyluje na poziomie około 92%. Premiera w Polsce odbędzie się już w najbliższy wtorek, 19 maja. Jak ogłosiło niedawno studio CD Projekt RED , liczba zamówień przedpremierowych już przekroczyła milion egzemplarzy.

Wiedzimin 3

W następnym tygodniu postaram się przedstawić moje spostrzeżenia, dotyczące tej gry na konsoli Playstation 4. Podsumowując, Wiedźmin 3: Dziki Gon, tak jak uważają znane portale gamingowe, jest absolutnym „must-have” do zaopatrzenia się, zarówno na PC jak i konsole next-genowe typu PS4 czy XBOX ONE.