Need for Speed już zapowiedziany!

Need for Speed już zapowiedziany!

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą firma Electronic Arts zapowiedziała kolejną odsłonę serii Need for Speed, zatytułowaną po prostu Need for Speed. Niestety nie zdradzono zbyt wielu szczegółów na jej temat. Obecnie wiemy, że tytuł ukaże się jesienią na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych. Produkcja tworzona jest przez studio Ghost Games, które jest odpowiedzialne za wydane w 2013 roku Need for Speed Rivals.

Według przesłanej informacji prasowej, gra oferować ma najbardziej lubiane elementy serii, czyli: „ogromne możliwości modyfikacji, autentyczny klimat ulicznej kultury samochodowej, otwarty świat, nocne wyścigi i wciągającą fabułę”. Powyżej obejrzycie także pierwszy, krótki zwiastun produkcji, jednak pełny materiał zostanie pokazany dopiero 15 czerwca, w trakcie konferencji EA na targach E3.

Prezentacja nowego Need for Speeda odbędzie się na targach E3. Need for Speed w skrócie: Gatunek: gra wyścigowa Deweloper: Ghost Games Wydawca: Electronic Arts Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne Data premiery: jesień bieżącego roku Zdradzono również, że podczas prac koncepcyjnych i programistycznych pomagali członkowie społeczności Speedhunters, dzięki czemu nowy Need for Speed ma być osadzony w „autentycznej kulturze samochodowej”. Niestety na ten moment to wszystko, co wiemy, więc nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie poczekać do E3, gdzie zostaną rozwiane wszystkie zagadki.

Na koniec zamieszczam jeszcze dwa screeny oraz wypowiedź Marcusa Nilssona, producenta wykonawczego w studiu Ghost Games: „Zamykając 20 lat historii serii i dając sobie dodatkowy rok na pracę, tworzymy grę, jakiej zawsze pragnęliśmy. Słuchamy głosu fanów i chcemy dać im coś, co ich porwie i wyzwoli wszystkie pokłady samochodowej i wyścigowej pasji”. Need for Speed ukaże się jesienią bieżącego roku.