Mad Catz: następna generacja RAT-ów

Mad Catz: następna generacja RAT-ów

Rynek gamingowy zmienia się bardzo szybko. Nic dziwnego, że każdy producent musi stale ulepszać swoje produkty. Stąd decyzja Mad Catz o odświeżeniu serii myszek RAT, tak, by w jeszcze większym stopniu spełniały one wymagania stawiane przez graczy.

Czym charakteryzowały się myszki RAT? Przede wszystkim możliwością modyfikowania sprzętu tak, by to gracz sam zadecydował, w jakim układzie gryzoń jest dla niego najwygodniejszy. Ulepszając swoją sztandarową serię, Mad Catz postanowił jeszcze mocniej pójść w stronę możliwości dopasowania każdego modelu myszki do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Dla każdego gracza

RAT-8-EXPLODED

W zależności od tego, z którego RAT-a korzysta gracz, może on np. zmienić rozmiar myszki, dopasowując ją do własnej dłoni, a w przypadku RAT-a Pro X dokonać daleko idącej przebudowy – od kółka scrolla zaczynając, a kończąc na sensorze. Jednak wszystkie modele wspierają trzy podstawowe chwyty, czyli sposoby trzymania gryzonia: palm, claw i fingertip.

 

RAT-y zyskują na kolorze

mad-catz-rat-range

Nowe wersje RAT-ów 6, 8, Pro S i Pro X posiadają podświetlenie RGB, bez którego obecnie nie może się obyć żadna myszka z górnej półki. Gryzonie od Mad Catz oferują paletę barw składającą się z 16,8 miliona kolorów. Na dodatek można je wyświetlać w jednym z pięciu trybów: Rainbow, Breathe, Beat, Cycle i Solid.

Oprogramowanie dla wymagających

RAT-6-UNDERSIDERAT-8-UNDERSIDE

RAT-6-PALM-REST-MOVEMENT-2RAT-8-SIDE

Kolejną istotną zmianą jest zaimplementowanie w RAT-ach nowego sensora, wspieranego przez zaawansowane oprogramowanie Flux. Dzięki niemu użytkownik zyska możliwość ustawienia własnych profili, makr, czułości sensora czy opcji związanych z podświetleniem.

Szczegółowe informacje prezentujące różnicę pomiędzy poszczególnymi modelami można znaleźć na tej stronie.

 

Cechy produktu:

RAT 4 a RAT1-2-Black RAT-8-HERO RAT-6-HERO-1 RAT1-4-Black RAT-4.1-TOP

– Komunikacja: przewodowa

– Sensor:

* Optyczny: RAT 1, 4, 8, Pro S

* Laserowy: RAT 6

* Optyczny/laserowy: RAT Pro X

– Podświetlenie:

* Pojedyncze – RAT 1 i 4

* RGB – RAT 6,8, Pro S i Pro X

– Maksymalny poziom DPI:
* RAT 1: 1600

* RAT 4: 5000

* RAT 6: 8200

* RAT 8: 12000

* RAT Pro S: 7200

* RAT Pro X: 5000/8200/12000

 

 

Więcej na : www.madcatz.com lub FB