Gramy dla Kalinki – Regulamin

Gramy dla Kalinki – Regulamin

Gramy dla Kalinki – Regulamin

Informacje o Turnieju
1.1. Udział w turnieju jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.
1.2 Turniej „Gramy dla Kalinki” jest turniejem charytatywnym, organizowanym w celu zbiórki funduszy na leczenie rocznej Kalinki
1.2. W turnieju może wziąć udział każdy kto do momentu rozpoczęcia Turnieju weźmie udział w zapisach.
1.3. Zapisy do turnieju trwają do momentu rozpoczęcia Turnieju poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie organizator, jednak pierwszeństwo uczestnictwa w Turnieju mają osoby zapisane poprzez formularz internetowy.
1.4. W Turnieju obowiązuje wpisowe 20 zł, które należy wpłacić przed Turniejem na miejscu.
1.5. Wszystkie informacje odnośnie turnieju będą podawane na stronie FB organizatora.
1.6. Turniej odbędzie się 27 kwietnia o godz. 10 w Ełku

System rozgrywek
2.1. Każdy turniej zostanie rozegrany systemem grupowym + pucharowym. Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na 8 grup po 4 osoby. W grupie gramy każdy z każdym. Z każdej grupy do 1/8 finału awansują 2 osoby.
2.2. W fazie pucharowej gramy systemem Best of 1 (przegrywający odpada). Jeżeli mecz zakończy się remisem, gramy dogrywkę i rzuty karne.
2.3. W Finale zostanie rozegrany jeden mecz.
2.4. Losowanie grup nastąpi przed rozpoczęciem każdego Turnieju.
2.5. Turniej będzie rozgrywany na konsoli Playstation 4 i grze Fifa 19. Dopuszcza się rozgrywanie meczu swoimi „padami”.
2.6. Każdy z uczestników przed każdym swoim meczem ma prawo wyboru dowolnej drużyny klubowej lub reprezentacyjnej.
2.7.Ustawienia gry: długość połowy: 6 minut, poziom trudności: legendarny, poziom trudności bramkarza: legendarny, prędkość gry: normalna, spalone: włączone, kontuzje: wyłączone, zagrania ręką: wyłączone, obrona: obrona taktyczna.
2.8. Ustawienia gry w finale: długość połowy: 8 minuty, poziom trudności: legendarny, poziom trudności bramkarza: legendarny, prędkość gry: normalna, spalone: włączone, kontuzje: wyłączone, zagrania ręką: wyłączone, obrona: obrona taktyczna.
2.9. Przed każdym meczem zawodnik może zmienić taktykę i ustawienie zespołu, jednak przez nie dłużej niż 2 minuty.

Postanowienia końcowe
3.1. Organizatorzy rozgrywek rezerwują sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie. W takim przypadku odpowiednia informacja zostanie ogłoszona na stronie fb turnieju.
3.2. Wszystkie kwestie sporne nie opisane w Regulaminie rozstrzyga Główny Administrator Turnieju.
3.3. Podczas trwania turnieju mogą wystąpić opóźnienia, więc każdy gracz jest zobligowany do posiadania przy sobie włączonego telefonu komórkowego, co w razie nieobecności w danej chwili pozwala na szybkie przekazywanie informacji dotyczących turnieju.
3.4. Należy zachować kulturę osobistą, obrażanie innych graczy czy też wypowiadanie się w sposób niestosowny w grze podczas turnieju będzie karane, do wykluczenia gracza z turnieju włącznie.
3.5. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia sprzętu, osoba która dokonała tego czynu jest zobowiązana do pokrycia pełnego kosztu naprawy sprzętu lub opłaca jego równowartość.
3.6. Wszystkie pytania proszę zadawać przez nasz fanpage.