Gamescom 2016: Genesis dołączył do stawki

Gamescom 2016: Genesis dołączył do stawki

Tysiące entuzjastów wirtualnej rozrywki gromadzi się co roku w Kolonii chcąc zobaczyć, w jakie tytuły przyjdzie im zagrać w ciągu najbliższych miesięcy. Podczas tegorocznej edycji Gamescomu także i producenci sprzętu zaprezentowali swoją ofertę. Wśród wystawiających się marek nie zabrakło Genesisa.

Stoisko popularnego w Polsce producenta urządzeń gamingowych znajdowało się  w strefie B2B. Genesis przedstawiło dotychczasowe produkty, w tym swoją nową klawiaturę mechaniczną RX85. Wedle zapewnień producenta, otrzymamy produkt wysokiej jakości, który zanadto nie nadwyręży zasobności naszych portfeli.

 

Klawiatura Genesis RX85

 

Ponadto Genesis zaprezentowało linię foteli dla graczy. Nadarzyła się okazja, aby przedstawić przed szerszą publicznością model SX33, który już od jakiegoś czasu jest dostępny w sprzedaży. Na stoisku można było również obejrzeć przedpremierowy pokaz foteli SX77 oraz SX55. Pierwszy z nich pojawi się już wkrótce, a na drugi przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

 

Z21308_63089  Z20836_63057

 

Gamescom przez zaledwie kilka lat działalności zdążył zdobyć status największej tego typu imprezy w skali światowej. Wydarzenie stanowi pozycję obowiązkową w kalendarzu każdego pasjonata branży gamingowej. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 17-21 sierpnia w Kolonii.

 

 

Więcej na : www.genesis-zone.com lub FB