FIFA 17 – Regulamin

FIFA 17 – Regulamin

  1. Informacje o Turnieju

1.1. Udział w turnieju jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.
1.2. W turnieju może wziąć udział każdy kto do momentu rozpoczęcia Turnieju weźmie udział w zapisach.
1.3. Zapisy do turnieju trwają do momentu rozpoczęcia Turnieju  poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora www.it-life.pl lub osobiście w dniu Turnieju, jednak pierwszeństwo uczestnictwa w Turnieju mają osoby zapisane poprzez formularz internetowy.
1.4. W Turnieju może wziąć udział maksymalnie 64 uczestników.
1.6. W Turnieju obowiązuje wpisowe 10 zł, które należy wpłacić przed Turniejem na konto lub na miejscu Turnieju.
1.7. Wszystkie informacje odnośnie turnieju będą podawane na stronie FB organizatora.
1.8. Turniej odbędzie się 12 sierpnia o godz. 10:00

 

  1. System rozgrywek

2.1. Każdy turniej zostanie rozegrany systemem grupowym + pucharowym. Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na 16 grup po 4 osoby. W grupie gramy każdy z każdym. Z każdej grupy do 1/16 finału awansują 2 osoby.
2.2. W fazie pucharowej gramy systemem Best of 1 (przegrywający odpada). Jeżeli mecz zakończy się remisem, gramy dogrywkę i rzuty karne.
2.3. W Finale zostanie rozegrany jeden mecz.
2.4. Losowanie grup nastąpi przed rozpoczęciem każdego Turnieju.
2.5. Turniej będzie rozgrywany na konsoli Playstation 4 i grze Fifa 17. Dopuszcza się rozgrywanie meczu swoimi „padami”.
2.6. Każdy z uczestników przed każdym swoim meczem ma prawo wyboru dowolnej drużyny klubowej lub reprezentacyjnej.
2.7.Ustawienia gry: długość połowy: 6 minut, poziom trudności: legendarny, poziom trudności bramkarza: legendarny, prędkość gry: normalna, spalone: włączone, kontuzje: wyłączone, zagrania ręką: wyłączone, obrona: obrona taktyczna.
2.8. Ustawienia gry w finale: długość połowy: 8 minuty, poziom trudności: legendarny, poziom trudności bramkarza: legendarny, prędkość gry: normalna, spalone: włączone, kontuzje: wyłączone, zagrania ręką: wyłączone, obrona: obrona taktyczna.
2.9. Przed każdym meczem zawodnik może zmienić taktykę i ustawienie zespołu, jednak przez nie dłużej niż 2 minuty.

 

  1. Postanowienia końcowe

3.1. Organizatorzy rozgrywek rezerwują sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie. W takim przypadku odpowiednia informacja zostanie ogłoszona na stronie fb turnieju.
3.2. Wszystkie kwestie sporne nie opisane w Regulaminie rozstrzyga Główny Administrator Turnieju.
3.3. Podczas trwania turnieju mogą wystąpić opóźnienia, więc każdy gracz jest zobligowany do posiadania przy sobie włączonego telefonu komórkowego, co w razie nieobecności w danej chwili pozwala na szybkie przekazywanie informacji dotyczących turnieju.
3.4. Należy zachować kulturę osobistą, obrażanie innych graczy czy też wypowiadanie się w sposób niestosowny w grze podczas turnieju będzie karane, do wykluczenia gracza z turnieju włącznie.
3.5. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia sprzętu, osoba która dokonała tego czynu jest zobowiązana do pokrycia pełnego kosztu naprawy sprzętu lub opłaca jego równowartość.
3.6. Wszystkie pytania proszę zadawać przez nasz fanpage.