Cooler Master: Gamescom to nie tylko gry

Cooler Master: Gamescom to nie tylko gry

Gamescom 2016 rusza już w tym tygodniu. Swój udział w targach zapowiedziały już topowe firmy ze świata gamingu – w tym nie tylko producenci gier, ale też twórcy hardware’u, tacy jak Cooler Master. 

Impreza organizowana w Kolonii to nie tylko okazja do podziwiania najbardziej oczekiwanych gier w akcji. Swoje miejsce znajdą tam również producenci sprzętów gamingowych, dzięki którym gracz ma w ogóle możliwość uruchomienia bestsellerowych tytułów.

Wszystko, czego gracz potrzebuje

Pro M a light JI_620_C 300dpi

Stąd obecność na Gamescomie Cooler Mastera, który oprócz klawiatur, myszek czy słuchawek, dostarcza graczom także i obudowy mające ułatwić montowanie potężnych podzespołów, zdolnych udźwignąć każdą grę. Tajwański producent specjalizuje się też w produkcji chłodzenia i zasilaczy – bez odpowiedniej jakości tych urządzeń nie ma w ogóle co podchodzić do najnowszych gier spod znaku AAA.

Co pokaże Cooler Master?

Master_Plulse_Over_Ear_BXF_4

Taka impreza jak Gamescom to również doskonała okazja do zaprezentowania nowych produktów.  Już w pierwszym dniu targów Cooler Master szykuje premierowy pokaz słuchawek MasterPulse, w których zastosowano technologię Bass FX.

Pięć dni świętowania

Targi Gamescom, przez niektórych uznawane za następcę E3, to jedna z największych tego typu imprez na świecie. W tym roku gracze z całego świata nawiedzą Kolonię w dniach od 17 do 21 sierpnia. Stanowisko Cooler Master będzie się znajdować w Hall 10.1 stand A-050.

 

O Cooler Master

Cooler Master od ponad dwóch dekad dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych. Wśród nich należy wyróżnić między innymi nowoczesne systemy chłodzenia: radiatory, wentylatory, a także obudowy, komponenty i inne akcesoria. Dzięki rozwojowi, profesjonalnej obsłudze i trosce o wysoką jakość produktów, Cooler Master stał się niekwestionowanym liderem w branży.

Więcej na : www.coolermaster.com lub FB