Belle époque w Bohemian Killing przygotowanej przez studio The Moonwalls

Belle époque w Bohemian Killing przygotowanej przez studio The Moonwalls

qi publishing
Belle époque w Bohemian Killing– zobacz nowe screenshoty i poznaj datę premiery!

 

IQ Publishing, wydawca Bohemian Killing przygotowanej przez studio The Moonwalls, ma wielką przyjemność poinformować o zbliżającej się premierze gry i przedstawić najnowsze screenshoty.

W czerwcu gra Bohemian Killing została po raz pierwszy pokazana publicznie na Pixel Heaven 2016 i od razu bardzo spodobała graczom, czego wyrazem była nagroda w kategorii „Best Story” – za najlepszą historię!

Bohemian Killing zadebiutuje na platformie Steam już 21 lipca. Gra będzie dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej. W przygotowanie dubbingu do gry, wcielając się w postać głównego bohatera, udział wziął Stephane Cornicard, światowej sławy aktor filmowy i dubbingowy.

 

Przed nadchodzącą premierą studio The Moonwalls przedstawia kolejne screenshoty z gry. Screenshoty prezentują wybrane lokacje wzorowane na oryginalnej paryskiej architekturze. Przykładowo, sala sądowa, na której przesłuchiwany jest główny bohater, została przygotowana na postawie realnej sali znajdującej się w Paryskim Pałacu Sprawiedliwości. Więzienie, które może być elementem jednego z wielu zakończeń gry, wzorowano na więzieniu La Sante znajdującym się w stolicy Francji. W grze będziemy mogli podziwiać oryginalne paryskie zakątki, realne plakaty i inne elementy rzeczywistości z XIX wieku. Gracz znajdzie też wiele nawiązań do wydarzeń historycznych np. sprawy Alfreda Dreyfusa, sprawy Dominicich.

BOHEMIAN_KILLING_screenshot_02

BOHEMIAN_KILLING_screenshot_01

Na przedstawionych screenshotach znajduje się także ilustracja sposobu prowadzenia przez gracza postępowania sądowego i korzystania z dowodów. Jako osoba oskarżona o zabójstwo gracz otrzyma dostęp do wszystkich dowodów procesowych, które w dowolny sposób będzie mógł wykorzystać aby usłyszeć pożądany werdykt.

 

Bohemian Killing to nieliniowy, pierwszoosobowy dramat sądowy, które akcja umieszczona została w steampunkowym Paryżu z XIX wieku. Gracz wcieli się w rolę Alfreda Ethona, charyzmatycznego wynalazcy o Cygańskim pochodzeniu, który zostaje postawiony przed sądem i oskarżony o zabójstwo.

BOHEMIAN_KILLING_screenshot_03

Alfred Ethon już na samym początku przesłuchania… nie przyznaje się do popełnienia zarzuconych mu czynów! W Bohemian Killing wszystko leży w rękach gracza, który mimo, że wina Ethona jest oczywista i bezsprzeczna, otrzymuje szansę aby doprowadzić do uniewinnienia przed sądem. Możemy iść w zaparte, kłamać i mataczyć, manipulować dowodami, możemy obwinić inne osoby lub szukać okoliczności łagodzących. Tylko od zdolności gracza zależy rozwiązanie tej wyjątkowo skomplikowanej i nieoczywistej sprawy a każda decyzja może spowodować nieuniknione konsekwencje, każda zbliża do ostatecznego wyroku sądu!

 

Po więcej informacji nt. gry zapraszamy na oficjalną stronę: www.bohemiankilling.com

  1. Screenshoty Bohemian Killing: iqpower.pl/BOHEMIAN_KILLING/BOHEMIAN_KILLING_screenshots.zip
  2. Strona gry Bohemian Killing: bohemiankilling.com
  3. Strona gry na Facebooku: facebook.com/BohemianKilling
  4. Strona Studia The Moonwalls: themoonwalls.com
  5. Strona IQ Publishing: iq-publishing.com