Battlefield Hardline

Battlefield Hardline

 

Battlefield Hardline to pierwsza tego typu gra z serii Battlefield.  Battlefield Hardline to pierwsza tego typu odsłona serii gier Battlefield stworzona przez studio Visceral Games – autorów m. in. Dead Space.

Gra tym razem nie skupia się na tradycyjnej w tej serii rozwałce na różnych rodzajach i wielkościach mapach, tylko na zmaganiach sił specjalnych policji w walkach z przestępczością zorganizowaną. Produkt posiada co prawda kampanię pojedynczego gracza, ale nie jest ona, aż tak rozbudowana (można było się o tym przekonać w poprzednich odsłonach tej serii gier. Jak każdy Battlefield stawia na rozgrywkę wieloosobową. Do gry kolejny raz przywrócono system Levolution, pozwalający na wysoki stopień destrukcji otoczenia. Twórcy od podstaw zaprojektowali sztuczną inteligencje komputerowych przeciwników.

Produkt osadzony jest we współczesnym świcie, dzięki czemu pozwala graczom na skorzystanie z dosyć dużego arsenału nowoczesnych broni. Dodano także specjalne bronie do tego tytułu jak np. paralizatory, obrzyny czy nawet policyjne pałki. Przygotowano także różnego rodzaju gadżety, pokroju tyrolek oraz linek z hakiem. W grze znajdziemy dużo różnorodnych pojazdów.

Premiera gry przypadła na 19 marca 2015 roku.

 

 

Serie z powyższej gry prowadzi aktualnie kanał współpracujący z IT-life: https://www.youtube.com/channel/UCNw6JfbToGmur1GcQ3XFc9Q