Nadciąga Poznań Game Arena 2016!

Nadciąga Poznań Game Arena 2016!

Już za kilka dni (21-23 października) Poznań będzie polską stolicę gamingu. Jak co roku organizatorzy zapewnią goszczącym na PGA fanom elektronicznej rozrywki moc atrakcji, wśród których znajdą się pokazy gier i najnowszych technologii, obecność gwiazd e-sportu, cosplayerzy, Strefa Niezależnych Twórców Gier, Game Industry Conference i kolejna edycja jednego z największych turniejów Tekkena w Polsce – Tekken Tej Tournament 2016 (warto zainteresować się nim tym bardziej, że to prawdopodobnie ostatni turniej Tekken Tag Tournament 2 w naszym kraju!). Jak zwykle nie zabraknie też okazji do pogrania – choćby na wielkim stoisku Microsoftu, który odda Wam do dyspozycji niemal 50 stanowisk do gry, w tym konsole Xbox One S oraz pecety, byście mogli zapoznać się np. z Gears of War 4.

 

Strefa LG

Równolegle do turnieju dostępna będzie strefa LG, w której odwiedzający obejrzą powtórki profesjonalnych rozgrywek rodaków w drużynach H2K oraz Fnatic podczas Worldsów League of Legends. W trakcie przerw odbędą siękonkursy, w których do zdobycia będą upominki od LG i HyperX. Na najlepszych cosplayerów LoL czekać będzie profesjonalne studio fotograficzne oraz konkurs, w którym do zdobycia będą nagrody od LG i HyperX.

Strefa nowych technologii

W specjalnie przygotowanej strefie odwiedzający poczują różnice między monitorem 21:9 a 16:9 oraz obejrzą prezentację peryferii HyperX. Najaktywniejsi uczestnicy otrzymają specjalne upominki.

Strefa wolnego grania

W trakcie profesjonalnych rozgrywek nie zabraknie strefy wolnego grania. 20 stanowisk League of Legends z odblokowanymi postaciami i skinami. Uczestnicy otrzymają możliwość własnoręcznego przetestowania sprzętu i peryferiów od HyperX i LG oraz wygrania nagród w otwartych turniejach 1 vs 1.

LG PGA OPEN 1vs1

Otwarte turnieje (dwa dziennie), w których gracze będą mogli zmierzyć się ze sobą w trybie 1 vs 1 i zdobyć nagrody w postaci monitorów LG oraz peryferii HyperX.

Merch League of Legends

Dedykowane stoisko z gadżetami RIOT – czapki, pluszaki, podkładki pod myszkę. Prezentacja figurek postaci z Legue of Legends oraz peryferii HyperX.

 

Bilety możecie nabyć w portalach Tixer.pl i ticketpro.pl, sklepach Empik, Saturn i Media Markt oraz salonikach i kioskach Ruchu.